Czasopismo

Dlaczego warto prenumerować czasopismo?

Pracownik Fizyczny

Pracownik Fizyczny to jedyne czasopismo na rynku, które w całości poświęcone jest zagadnieniom związanym z zarządzaniem pracownikami na hali produkcyjnej i odpowiada na realne potrzeby zgłaszane przez osoby związane z zarządzaniem na hali produkcyjnej. Stałe rubryki czasopisma powstają przy współpracy z doświadczonymi trenerami i konsultantami produkcyjnymi. Każdy artykuł zawiera liczne przykłady, schematy, rysunki, skrypty i tabele oraz procedury i algorytmy działania.

Nasi autorzy to wieloletni praktycy, którzy z powodzeniem powiększają efektywność swoich zespołów produkcyjnych. Na łamach czasopisma dzielą się z Państwem swoim doświadczeniem i wiedzą. Co dwa miesiące dostarczymy wiedzy na temat skutecznego zarządzania pracownikami na hali produkcyjnej. Opisywane przypadki popieramy przykładami. Podpowiadamy w jaki sposób kierownicy powinni motywować pracowników i rozwiązywać konflikty w miejscu pracy.

Co znajdą Państwo w czasopiśmie?

  • Rubryka Ja szef – to artykuły pisane przez trenerów specjalizujących się w branży produkcyjnej, zawierają praktyczne wskazówki radzenia sobie z pracownikami fizycznymi, konkretne odpowiedzi na codzienne pytania kierowników i sprawdzone na hali metody zarządzania ekipą.
  • Temat numeru – opracowywany przez konkretnych specjalistów poruszający kwestie związane z najnowszymi metodami zarządzania pracownikami.
  • Okiem inspektora – to kilka artykułów poruszających tematy z zakresu Kodeksu Pracy oraz dostarczających narzędzia w postaci gotowych scenariuszy, dzięki którym znacznie łatwiej jest rozwiązywać z pracownikami sprawy kadrowo-socjalne.
  • Sztuka motywowania – artykuły fachowo wyjaśniające zasady motywowania i dyscyplinowania pracowników wraz z przykładowymi komunikatami, które od razu można wdrożyć. Gotowe scenariusze rozmów pozwalające prawidłowo omówić z pracownikiem efekty jego pracy.
  • Konflikty na hali – praktyczne wskazówki trenerów firm produkcyjnych dotyczące elastycznego i autorytatywnego zachowania w obliczu konfliktów w miejscu pracy.
  • Z praktyki kierownika produkcji – artykuły opisujące sytuacje prosto z hali produkcyjnej, wraz z komentarzami trenera. Dostarczają one gotowe do zastosowania rozwiązania oraz przedstawiają poprawne i błędne zachowania. To także porady, jak unikać złych nawyków w zarządzaniu pracownikami produkcyjnymi.

Zamawiając wersję premium prenumeraty, zyskują Państwo dostęp do wszystkich wydań archiwalnych czasopisma wydawanego od 2011 roku.

Sięgnij już dziś po 56 stron magazynu Pracownik Fizyczny, który jest niezbędnym narzędziem w codziennej pracy każdego kierownika produkcyjnego!

 
Ten serwis używa plików cookies zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza jej akceptację.